Vonný vosk do aromalampy Goose Creek – Uklidňující kokosový zážitek na 65 hodin


Upravte si své obydlí i své nitro pomocí vonných vosků Goose Creek

Voní vám v bytě po vaření, nebo máte pocit, že vlhkost začala plesnivět vaše bydlení? Nyní už nemusíte dávat peníze za drahou vonnou svíčku, stačí si pořídit vonný vosk do aromalampy Goose Creek. Tyto vosky se vyrábí v Americe s použitím pouze kvalitních surovin, bez použití jakýchkoliv škodlivých chemických látek či olovnatých složek.

Co je to vonný vosk?

Vonný vosk vypadá jako malý kus víčka od sklenice, který se rozpouští ve speciální aromalampě, aby vám vytvořil dokonalý zážitek z vonných vůní. Každý vosk má svůj unikátní aroma, které můžete podle sebe vybírat. Goose Creek nabízí celou řadu vonných vosků, od ovocných vůní po tóny dřeva a koření.

Jejich nejnovější nabídkou je uklidňující kokosový zážitek na 65 hodin, který vás přenese na pláž kdekoliv a kdykoliv, i v nejhlubších zimních měsících. Tento vonný vosk je kombinací vůně kokosového mléka, jemné vanilky, lehkého citrusu a osvěžujících tónů deště. Tuto vůni si užijete na maximum vzhledem k tomu, že celý vosk hoří až 65 hodin.

Nenechte se unést na vlně aromatických vůní vosků Goose Creek.

Jak použít vonný vosk?

Vonné vosky značky Goose Creek jsou pečlivě zabalené v plastové krabičce s víčkem, ze kterého si lze lámáním oddělit jednotlivé kousky vosku. Je nutné, aby měla aromalampa dostatek mističky na vonné esence, proto bývá doporučována průměrná velikost 10-15 ml. Následně stačí zvolit vonný vosk libovolné vůně, snadno se rozlomí a vloží se do připraveného zásobníku.

Výhodou vonných vosků je možnost znovupoužití a velmi nízké množství odpadu, což v ničem neomezuje kvalitu vůně. Po tom, co celý vosk dohoří, stuhne a na další zapalování tak stačí zase zlomit kousek a vložit do aromalampy.

Není ani zapotřebí vosk dolévat vodou.

Závěr

Vonný vosk do aromalampy Goose Creek je skvělý způsob, jak si upravit atmosféru v bytě a tím i vnitřní pohodu. Kokosový vonný vosk je navíc krásným a uklidňujícím důvodem ke snění o plážové dovolené v době, kdy venku jen fouká studený vítr a sníh způsobuje malé neřády na chodnících.

Nakupování vonných vosků na specializovaných webech je dnes již běžnou praxí a jednoduše tak můžete zařídit dopravu i platbu sedět příjemně u svého počítače. Důležité je vždy zvolit kvalitní, neškodné a ověřené vonné vosky přímo od prodejce, například na stránkách www.vybirejnabytek.cz.

Zkrášlete vaše bydlení pomocí vonných vosků Goose Creek. Doplňte vaší domácnost krásnými vůněmi, které vás odvedou z každodennosti a pozvednou vaši náladu do vyšších sfér.
Aromalampa s vonným voskem -->„> </p>
</div>
<footer class=

Publikováno
V rubrikách Keramico