Tmavě šedá sametová podnožka DEVICHY Laure – luxusní doplněk pro váš domov

Podnožka Laure značky DEVICHY v sobě kombinuje luxusní vzhled a maximální pohodlí. Čalounění je tvořeno z velice příjemné sametové látky, která je charakteristická svou nadprůměrnou odolností a speciální vodoodpudivou úpravou. Podnožka je dostupná ve dvou velikostech a ve více barevných provedeních.

Podrobnosti o produktu

Odkaz na produkt: https://www.atcomplet.cz/produkt/tmave-seda-sametova-podnozka-devichy-laure-112-x-112-cm

Podnožka Laure je nejenom praktickým pomocníkem při odpočinku, ale také krásným doplňkem vašeho interiéru. Tmavě šedá barva se skvěle hodí do moderních a elegantních domovů, ale i do tradičních interiérů v rustikálním stylu.

Vlastnosti produktu

  • Materiál: sametová látka
  • Barva: tmavě šedá
  • Rozměry: 112 x 112 cm
  • Vodoodpudivá úprava povrchu
  • Dostupná ve dvou velikostech
  • Více barevných provedení k výběru

Užijte si s podnožkou chvíle odpočinku a nechte na ní své nohy oddechnout po náročném dni – jistě vám budou vděčné! Výroba podnožky se řídí vysokými standardy kvality, abyste si mohli být jisti, že si pořizujete produkt, který vám bude dlouhodobě sloužit.

Vrácení zboží

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Údržba produktu

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Nenamáčejte podnožku příliš dlouho a neextrahujte přebytečnou vodu, aby nedošlo k poškození vodoodpudivé úpravy.

Tmavě šedá sametová podnožka DEVICHY Laure

Zkrátka a dobře, pokud hledáte pohodlný a stylový doplněk do vašeho domova, tak je podnožka Laure značky DEVICHY tou správnou volbou. Navíc si můžete vybrat z více barevných provedení, takže si určitě najdete tu, která se bude skvěle hodit k vašemu stylu a interiéru.