Terakotový květináč Kave Home Luigina v velikosti 50 cm: krása pro vaši zahradu


Květináč, který vás zaujme svým vzhledem i praktičností

Jednoduchý, avšak velmi stylový květináč Kave Home Luigina si vás získá nejen díky svému vzhledu, ale i praktičnosti. Květináč je vyroben z terakoty, materiálu na minerální bázi, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Díky tomu můžete květináč klidně umístit na slunci a nemusíte se obávat, že by se vlivem záření či vody poškodil.

Vhodný pro všechny druhy rostlin, květináč Luigina je široký 50 cm a s výškou 42 cm poskytne dostatek prostoru pro kořeny i větší rostliny. Květináč je vybaven drenážním samozavlažovacím systémem, který udržuje v květináči vodu a vlhkost, kterou rostlina potřebuje. Voda se tak ukládá do zásobníku, který je umístěn ve spodní části květináče. Rostlina si pak může brát vlhkost podle potřeby.

Terakotový květináč s praktickým doplňkem

Květináč Luigina rozzáří váš venkovní prostor a dodá mu útulnou atmosféru. S použitím samozavlažovacího systému nemusíte mít obavy z převodového trhání a rostliny se udrží zdravé a krásné.

Jednoduché čištění je další z vlastností tohoto květináče. Doporučujeme použít měkký hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Zakoupení výrobku

Terakotový květináč Kave Home Luigina velikosti 50 cm můžete zakoupit na stránkách nabytekprozivot.cz za skvělou cenu a můžete si být jisti, že vám bude sloužit mnoho let. Oživte svůj venkovní prostor s krásným květináčem Luigina.