Stylový konferenční stolek SALINO s kombinací bílého mramoru a černého kovu od Tempo Kondela


Stylový konferenční stolek SALINO od Tempo Kondela

Designový konferenční stůl SALINO od prestižní značky Tempo Kondela je vyroben z MDF a kovu, čímž zajišťuje nejenom eleganci a moderní design, ale i pevnost a stabilitu.

Barevné provedení

Konferenční stůl SALINO je k dostání v kombinaci bílého mramoru a černého kovu, což dává celému stolu originální vzhled, který se hodí ke každému moderně zařízenému interiéru.

Originální design

Designéři značky Tempo Kondela se opravdu předvedli, když navrhli tento stylový konferenční stůl. Jeho jednoduchost a elegance se perfektně snoubí do každého interiéru.

Rozměry

Konferenční stůl SALINO má rozměry (průměr x V): 60×50 cm, což jej činí dostatečně prostorným pro veškeré použití při konferencích, schůzkách či jednoduše jako stylový doplněk do interiéru.

Dodávka a montáž

Konferenční stůl SALINO je dodáván v demontu, což je výhodné z hlediska dopravy, ale stůl vyžaduje následnou montáž. Ta však není nijak složitá a sejde se s ní i méně zkušený uživatel.

Jestliže hledáte moderní a stylový konferenční stůl, který přitáhne pohledy celé místnosti, doporučujeme vám navštívit skvelynabytek.cz, kde si můžete tento špičkový konferenční stůl zakoupit.

Konferenční stůl SALINO od Tempo Kondela

Nekompromisní design, prvotřídní kvalita a dobře vymyšlené detaily jsou znaky značky Tempo Kondela, a to všechno najdete právě v konferenčním stole SALINO. Důraz na kvalitu materiálu a precizní zpracování jsou to, co se projevuje jak na designu, tak i na funkci tohoto stolu.

detail konferenčního stolu SALINO od Tempo Kondela

Za celkem rozumnou cenu tak budete mít nejen stylový kus nábytku do vašeho interiéru, ale i funkční prostředek pro jednání a ke každodennímu použití.