Stylový držák ručníků Elis chrom od Novaservis – recenze


Držák ručníků v chromovém provedení x61,5 cm. Montáž vrtáním.

Držák ručníků je jedním z nejdůležitějších doplňků v koupelně. Díky němu máte vždy po ruce suchý ručník, který můžete snadno dosáhnout.

Vybrat správný držák ručníků však není vždy jednoduché. Na trhu je mnoho různých druhů držáků, které se liší nejen svým designem, ale také materiálem a způsobem, jakým se montují.

Proto jsme pro vás připravili recenzi na stylový držák ručníků Elis chrom od Novaservis. Tento držák je vyroben z kvalitních materiálů a jeho chromové provedení mu dodává moderní vzhled.

Držák ručníků Elis chrom od Novaservis

Držák ručníků Elis chrom od Novaservis má rozměry 61,5 cm x 6,5 cm x 5,4 cm. Díky těmto rozměrům se na něj pohodlně vejde několik ručníků a nenaruší tak celkový vzhled koupelny.

Montáž držáku ručníků je velmi jednoduchá. Držák se montuje vrtáním do zdi, přičemž jsou k němu dodány i montážní šrouby a hmoždinky. Díky tomu je držák velmi stabilní a není třeba se obávat jeho padnutí.

Chromové provedení držáku ručníků Elis od Novaservis mu dodává moderní vzhled. Pokud máte koupelnu zařízenou v moderním stylu, pak tento držák bude skvělou volbou.

Držák ručníků Elis chrom od Novaservis

Velkou výhodou tohoto držáku je jeho univerzálnost. Držák je vhodný pro ručníky všech velikostí a také pro různé druhy materiálů.

Pořízením tohoto držáku ručníků Elis chrom od Novaservis získáte nejen praktický doplněk do vaší koupelny, ale také moderní designový prvek. Tento držák dokáže skvěle doplnit estetický vzhled vaší koupelny, zároveň však plní svůj hlavní účel – umožňuje vám mít vždy po ruce suchý ručník.

Držák ručníků Elis chrom od Novaservis si můžete zakoupit zde.