Stolní lampa v matné modrozelené barvě Leitmotiv Bell osvětlí váš prostor s elegancí

Máte pocit, že váš interiér postrádá trochu vřelé záře? Místnost působí mdle a nezáživně? Originální stolní lampa vytvoří okamžitě příjemnější atmosféru a svým oblým tvarem a lichotí jak modernímu, tak retro stylu.

Leitmotiv – značka s vizí a vášní pro design

Nizozemská značka Leitmotiv umí chytit za srdce a do vašeho domova přináší doplňky, které jdou ve šlépějích posledních trendů. Mezi jejich nejúspěšnější produkty patří právě stolní lampa Leitmotiv Bell.

Jak lampa Bell funguje? Díky kvalitnímu materiálu a neotřelému designu je využitelná jako zdroj světla na psací stůl, noční stolek nebo poličku. Lampa přijímá jednu žárovku s max. výkonem 40W a nabízí velkou světelnou účinnost.

Elegantní a jednoduchý design v matné modrozelené barvě

Leitmotiv Bell se vyznačuje specifickým kulatým tvarem, elegantním provedením a moderní barvou. Matná modrozelená barva se skvěle hodí k neutrálním a hnědým interiérům, ale i k ostatním barevným kontrastům. Lampa je vyrobena z vysokokvalitního kovu s matným dokončením, což dodává celkovému dojmu sofistikovanost.

Stolní lampa Leitmotiv Bell je skvělým dárkem pro každého, kdo má rád design a specifický vzhled.

Stolní lampa v matné modrozelené barvě Leitmotiv Bell osvětlí váš prostor s elegancí

Závěr

Leitmotiv Bell stolní lampa je moderní a elegantní výrobek, který přidá vášmu interiéru záři a vztah k detailu. Nechte se svést neotřelým designem, kvalitním materiálem a půvabem kulatých tvarů. Pokud též hledáte zdroj světla s nepřehlédnutelným vzhledem, neváhejte dlouho a zainvestujte do této skvělé lampy. Najdete ji například na www.nabytekprehledne.cz