Skleněný svícen AmeliaHome MALAGA v námořnické modři o velikosti 7*6,5 cm


Úvod

Skleněný svícen AmeliaHome MALAGA bude atraktivním designovým prvkem každého interiéru a zároveň ochrání stůl před kapajícím voskem. Diamantová struktura a barva námořnické modři roztříští zář svíčky a vykouzlí jedinečnou atmosféru. Pokud hledáte dekorativní prvek, který odliší Váš interiér od ostatních, svícen AmeliaHome MALAGA je tím pravým předmětem.

Specifikace produktu

Materiál: Sklo

Barva: Námořnická modř

Váha: 0,25 kg

Výrobce: AmeliaHome

Rozměry produktu

Průměr: 7 cm

Výška: 6,5 cm

Využití

Svícen AmeliaHome MALAGA je vhodný na dekoraci stolů, komod, poliček a dalších míst v interiéru, kde chcete vytvořit příjemnou atmosféru. Díky své velikosti se hodí i na venkovní terasy.

Vlastnosti produktu

Svícen AmeliaHome MALAGA je vyroben z kvalitního skla a má krásnou barvu námořnické modři. Jeho diamantová struktura dokonale roztříští zář svíčky a vykouzlí jedinečnou atmosféru. Svícen AmeliaHome MALAGA je kvalitním výrobkem, který skvěle poslouží jako dekorativní prvek každého interiéru.

Výhody a nevýhody

Výhody:

  • Kvalitní výrobek z kvalitního skla
  • Krásná barva námořnické modři
  • Diamantová struktura dokonale roztříští zář svíčky
  • Vhodný na dekoraci interiérů i exteriérů

Nevýhody:

  • Menší velikost může být vhodná jen na menší svíčky
  • Větší investice než u běžných svíček

Vytvořte si pohodovou atmosféru v domácnosti s pomocí skleněného svíce AmeliaHome MALAGA v námořnické modři o velikosti 7*6,5 cm. Svícen najdete na sidonia.cz. Podívejte se i na další produkty AmeliaHome MALAGA.

Svícen AmeliaHome MALAGA
Diamantová struktura svíce
Interiér s dekoracemi