Set 4 bílých keramických hrnků J-Line Amores – dokonalý doplněk pro vaší kávu nebo čaj

S keramickými hrnky Amores od značky J-Line bude každá vaše káva jedinečným požitkem. Tyto hrnky jsou perfektním doplňkem pro milovníky kávy, ale také čaje. Sada obsahuje čtyři kusy, takže máte dostatek prostoru pro své hosty nebo můžete mít vždy jeden hrnek připravený na různé druhy nápojů.

Minimalistické motivy srdíček a milých nápisů

Minimalistické motivy srdíček a milých nápisů vykouzlí úsměv na tváři při každém doušku. Tyto hrnky jsou opravdu vkusné a díky své bílé barvě se hodí do každé kuchyně. Nápisy jako „love“, „amour“, „á jour“ a „souvenir“ jsou velmi romantické, takže jsou určeny pro ty, kteří mají rádi malé detaily.

Hrnky Amores

Sada je vhodná i jako dárek

Sada je vhodná i jako dárek pro milovníky keramiky a hlavně kávy. Pokud máte přátele nebo rodinu, kteří mají rádi kávu nebo čaj, tato sada keramických hrnků bude skvělým dárkem. Hrnečky jsou také velmi trvanlivé, takže si je můžete užít po mnoho let.

Hrnky Amores

Hrnečky jsou dostupné také ve variantě se zlatými nápisy, bílé a černé.

Hrnečky jsou dostupné také ve variantě se zlatými nápisy, bílé a černé. Pokud máte rádi kombinaci bílé s černou, můžete si zakoupit jednu z variant. Pokud preferujete více zlaté barvy, pak je tato varianta pro vás. Sada je navíc velmi cenově dostupná, takže si ji můžete dovolit téměř každý.

Hrnky Amores

Někdy se zdá, že doplňky do kuchyně nejsou tolik důležité jako nádobí nebo spotřebiče. Nicméně, sada keramických hrnků Amores může být dokonalým doplňkem pro vaši kávu nebo čaj. Navíc, díky svým zdobeným nápisům a srdcičkům, vám vykouzlí každé ráno úsměv na tváři. Pokud se vám sada líbí, můžete si ji zakoupit z následujícího odkazu: https://www.sidonia.cz/produkt/set-ctyr-bilych-keramickych-hrnku-j-line-amores.