Šedo-béžový koberec Universal Margot Marble z viskózy – rozměr 60 x 110 cm


Šedo-béžový koberec Universal Margot Marble z viskózy

Kolekce Margot od značky Universal

Universal je značka, která se řadí mezi přední výrobce koberců v Evropě. Jejich nejnovější kolekce s názvem Margot se pyšní plastickým motivem a elegantním laděním.

Snadno kombinovatelný odstín

Šedo-béžový odstín koberce Universal Margot Marble se snadno kombinuje s dalšími barvami. Jeho decentní charakter se nehonosí, ale dokáže příjemně dokreslit atmosféru celé místnosti.

Jemný lesk viskózy

Viskóza jako přírodní materiál dodává tomuto koberci jemný luxusní lesk. Při doteku s kobercem si jistě uvědomíte, že viskóza je krásně hebká. A navíc je to i šetrná volba k životnímu prostředí. Celulóza, která je základem pro výrobu viskózy, totiž pochází z dobře obnovitelných druhů dřeva nebo dokonce recyklované bavlny.

Rozměr 60 x 110 cm

Tento konkrétní kus koberce Universal Margot Marble má rozměr 60 x 110 cm. Je to praktická velikost, která se hodí na různé části místnosti. Například na rohožku u postele, či pod šatník do předsíně. Jeho odolná struktura a kvalitní zpracování vás ujistí, že vám bude sloužit řadu let.

Vložený odkaz na nákup

Pokud byste se rádi podívali na tento hezký kus koberce na vlastní oči, můžete navštívit eshop Nabýté k té. Tam si kromě popisu a fotek můžete prohlédnout i recenze zákazníků, kteří již s kobercem koketovali.

Projíždějící liška na sněhu

Závěrem

Universal Margot Marble je koberec, který je nejen hezký na pohled, ale má také velmi příjemný povrch. Díky použitému materiálu si jistě oblíbíte jeho hebkost na dotek a luxusní dojem, který do místnosti vnese. A v neposlední řadě si můžete být jisti, že sáhnutím po tomto koberečku neškodíte ani životnímu prostředí.