Sada 6 porcelánových misek Winter garland od Altom s objemem 600 ml


Sada 6 porcelánových misek Winter garland od Altom

Vánoce plné tepla a lásky

Vánoce jsou opravdu kouzelný čas plný tepla, lásky, stejně jako setkání u rodinného stolu. Zdá se, že čas plyne pomaleji, nikdo nespěchá a chvíle jsou stráveny na pěkných rozhovorech, koledování a vychutnávání lahůdek s chutným čajem.

Okouzlující miska Winter garland

Miska Winter garland je opravdu okouzlující dekorace vytvořená Altom Design. Krémový odstín porcelánu, zdobený slavnostními akcenty, dodává kolekci teplo a mimořádné kouzlo.

Sada porcelánových misek Winter garland od Altom

Sada 6 porcelánových misek

Sada 6 porcelánových misek Winter garland od Altom má objem 600 ml každá. Tyto misek jsou vyrobeny z kvalitního porcelánu, který je vhodný pro běžné používání a lze je mýt i v myčce na nádobí.

Perfektní pro vánoční občerstvení

Sada 6 porcelánových misek Winter garland od Altom je ideální pro servírování různých druhů vánočního občerstvení, jako jsou cukroví, bonbony, křehké pečivo, ovocné saláty a další.

Porcelánové mise Winter garland

Vynikající dárek pro milovníky Vánoc

Sada 6 porcelánových misek Winter garland od Altom je také skvělým dárkem pro vaše blízké, kteří milují Vánoce a rádi pořádají vánoční setkání s rodinou a přáteli. Každý si rád vyzdobí stůl krásnou a praktickou dekorací, kterou bude moci používat každý rok znovu a znovu.

Nakupte si sady 6 porcelánových misek Winter garland od Altom a užijte si vánoční pohodu!