Rohová sedací souprava FEDERICO v barevném provedení Paros 02/Kronos 06

Toužíte mít ve svém obývacím pokoji prostornou, rohovou sedací soupravu? Tato souprava má rozměry 268 x 268 x 100 cm a je třeba také zmínit rozkládací mechaniku a úložný prostor, který v sobě sedací souprava FEDERICO obsahuje. Díky tomu získáte jednoduchým rozložením spací plochu o rozměrech 200 x 120 cm.

Rozkládací mechanismus a úložný prostor

Rozkládací mechanismus této rohové sedací soupravy je velmi snadný a rychlý. Postačí jen přepnout mechanismus pod sedákem a souprava se jednoduchým pohybem promění v pohodlnou postel. Tento mechanismus usnadní každému, kdo má málo místa v bytě, kde by mohl umístit další lůžko.

Dále je zde úložný prostor, který se nachází pod sedákem. Tato skrytá úložná plocha vám umožní schovat vaše přikrývky nebo polštáře a vytvořit tak více prostoru v obývacím pokoji.  Tento prostor může být užitečný zejména v menších bytech, kde je o každý centimetr prostoru velký zájem. 

Barevné provedení

Barevné provedení této rohové sedací soupravy je velmi moderní. Kombinace barev Paros 02 a Kronos 06 nadchne každého, kdo má rád netradiční design. Barva Paros 02 je stříbrná a barva Kronos 06 je šedá. Tyto barvy spolu vytvoří krásnou kombinaci, která jistě osvěží váš obývací pokoj.  Tento barevný kontrast je ideální pro ty, kteří se nebojí experimentovat s novými styly a trendy.

Proto neváhejte a nakupujte sedací soupravu FEDERICO právě na https://www.skvelynabytek.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-federico-barevne-provedeni-paros-02-kronos-06 a nechte svůj obývací pokoj zářit novými barvami a větším prostorem.

Rohová sedací souprava FEDERICO

Závěr:  je velmi moderní a funkční. S její pomocí získáte nejen pohodlí při posezení, ale také možnost rozložení na postel nebo úložný prostor. Barevná kombinace je netradiční a osvěží váš obývací pokoj.  Pokud hledáte něco nového a moderního, rozhodně neváhejte a pořiďte si tuto rohovou sedací soupravu FEDERICO právě teď!