Přidejte barvu do svého spánku s přehozem AmeliaHome Ophelia I indigo!

Přehoz na postel AmeliaHome z kolekce Ophelia je vyrobený z vysoce kvalitního materiálu. Pozornost poutá originální design v indigo barvě, která dodá vašemu interiéru nový rozměr. Tento přehoz je stylovým a praktickým doplňkem každé ložnice.

Zároveň může sloužit jako multifunkční prvek, který ocení každá rodina při každé příležitosti. Přehoz se hodí nejenom na postel, ale také jako deka do obývacího pokoje či jako ochrana nábytku. Jeho použití je skutečně široké.

Podívejte se i na další produkty ze série Ophelia.

Když už chcete pořídit nový přehoz, proč se nepodívat i na další produkty ze série Ophelia? Pokud máte rádi design v indigo barvě jako my, určitě v této kolekci najdete něco i pro sebe.

Specifikace produktu:

  • Přehoz Ophelia
  • Barva: indigo
  • Materiál: 100% polyester, výplň 100% polyester
  • Značka: AmeliaHome
  • Lemování

Péče o přehoz:

Prát při maximální teplotě 30 stupňů Celsia, nebělit, nechlorovat, žehlit při maximální teplotě 110 stupňů Celsia, lze sušit v bubnové sušičce. Pokud se budete řídit těmito doporučeními, zajistíte si, aby váš přehoz zůstal stále krásný a jako nový.

Obsahuje certifikát Oeko-Tex – mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. To znamená, že nemusíte mít obavy z toho, že by Vámi zakoupený přehoz nějakým způsobem ohrožoval vaše zdraví či životní prostředí.

Pokud hledáte kvalitní a originální přehoz, AmeliaHome Ophelia I indigo je pro vás tou pravou volbou. Objednávejte ihned na www.nabytekprehledne.cz a těšte se na nový prvek vašeho interiéru!

světla

Nechte se inspirovat a zkuste přidat co nejvíce barev do vaší ložnice. Můžete například kombinovat různé barvy polštářků, prostěradel či dek. Důležité je nebojovat se smělostí a snažit se tvořit nové věci během každého dne.

lampy

Váš domov je místem, kde relaxujete a trávíte volný čas. Proto by měl být co nejpříjemnější a nejútulnější.

Nebuďte tedy nervózní z toho, že svůj domov upravujete a zdobíte novými věcmi. Vaše ložnice by měla být především místem, kde se cítíte dobře, což by mohlo být vysvětleno i tím, proč se lidé snaží tak často přitahovat pozornost k ložnici.

Přírodní materiály a barvy, které zvýšením barvy na červenou, modrou, žlutou a oranžovou vytváří něco okouzlujícího a zároveň velmi přátelského.

ložnice

Změňte svou ložnici na přátelské a barvité místo, kde si budete moci vychutnat svůj volný čas. Někdy může stačit jen malá změna, jako například nový přehoz na postel, aby se vaše ložnice přeměnil