Policie v Poličce nasadila novou černou technologii SATDPOLMC

Polička SATDPOLMC v černém matném provedení se stala populární nejen mezi běžnými spotřebiteli, ale také u zákonných složek. S nástupem moderního designu a kombinace praktického užitku se stala ideálním doplňkem moderně zařízených interiérů, ale také se začala používat pro speciální účely, jako např. pro potřeby policie.

Nerezová polička SATDPOLMC, která je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, se skvěle hodí do vlhkého prostředí koupelen a sprchových koutů. Jeho materiál odpovídá speciálním požadavkům, jakými jsou odolnost proti korozi či vysoká nosnost, a proto se stal ideální volbou pro nasazení v různých oblastech, kde je třeba zaručit 100% spolehlivost.

Krásná a praktická nerezová polička SATDPOLMC pro koupelny

Tato krásná a praktická polička SATDPOLMC je ideálním pomocníkem do koupelen a sprchových koutů. Její údržba je velice snadná, díky vyjímatelné černé plastové vložce. Nosnost poličky je 6 kg, což znamená, že se nemusíte obávat zatížení těmito produkty pro celou rodinu.

Polička SATDPOLMC je navržena tak, aby se skvěle hodila nad vanu i k umyvadlu, ale zejména do sprchového koutu. Lze ji použít například na odkládání tělové a obličejové kosmetiky, sprchových mýdel, gelů nebo šampónů. Její moderní design v matném provedení dodá vaší koupelně neobyčejný vzhled.

Prodejce Brega.cz nabízí nerezovou poličku SATDPOLMC za zvýhodněnou cenu včetně prodloužené záruky 5 let. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si svou krásnou a praktickou nerezovou poličku, která se stane nezbytným pomocníkem pro Vaší koupelnu nebo pro speciální účely jako v případě policie, kde slouží jako nosič pro nasazené hodnotící kamery.

Nerezová polička SATDPOLMC

Nečekejte a pořiďte si svou nerezovou poličku SATDPOLMC pro Vaši koupelnu nebo pro další speciální účely. Jedná se o praktický a zároveň hezký doplněk každé koupelny s nosností, která garantuje, že vám bude sloužit dlouhou dobu.