Novinka pro váš domov: Modrá kovová stolní lampa Colet od Time for home


Designová kovová stolní lampa Colet s flexibilním stínidlem

Nová modrá kovová lampa Colet je skvělým doplňkem pro váš stůl, bude se hodit jak doma, tak v kanceláři. Její design a praktičnost vás okouzlí a její barevné provedení dodá vašemu interiéru svěží nádech. Lampa Colet je vybavena flexibilním stínidlem, které umožní dobré nasvícení vašeho pracovního stolu.

Vypínač na podstavci lampy

Velkou výhodou této lampy je vypínač umístěný na podstavci lampy, takže se nebudete muset ohýbat a přesto bude ovládání velmi snadné.

Značka Time for home se zaměřuje na moderní a praktické doplňky pro váš domov a tato lampa není výjimkou. Je moderní, praktická a navíc hezká na pohled.

Vhodná do moderních interiérů

Modrá barva této lampy je vhodná zejména do moderních interiérů, ale nezklame ani ty, kteří rádi kombinují různé styly. Lampa Colet dokáže prosvětlit nejen vaši pracovní plochu, ale i vaše myšlenky.

Nová kovová lampa Colet bude skvělým dárkem pro vašeho partnera, rodinu i přátele. Doporučujeme ji nejen pro práci na počítači, ale i pro čtení knih a při večerním odpočinku.

Pokud máte zájem si obstarat tuto lampa, neváhejte se podívat na naši stránku: Time for home Colet lampa. Ještě jednou chceme zdůraznit, že žárovka není součástí balení.

Modrá kovová stolní lampa Colet od Time for home

Tak co říkáte? Stojí tato novinka za pozornost?