Nová sedací souprava AMELIA – LEVÁ od Tempo Kondela: Dokonalá kombinace pohodlí a stylu

Sedací souprava Amelia od renomovaného výrobce nábytku Tempo Kondela je tím pravým doplňkem do tvého domova. Nabízí dokonalou kombinaci pohodlí a stylu, která udělá dojem na každého hosta.

obrázek sedací soupravy Amelia

Provedení:

Sedací souprava disponuje pohodlným rohovým uspořádáním, což znamená, že bude vhodná pro jakýkoli interiér – klasický, moderní nebo minimalistický. Navíc nabízí řešení úložného prostoru v zásuvce dvojsedačky, kde můžeš schovat svoje osobní věci.

Ale to není všechno.

Tato skvostná sedací souprava také nabízí možnost rozložení na spaní v rozměru 120×200 cm, což z ní činí dokonalý doplněk pro hosty, kteří se k tobě přijedou podívat na návštěvu nebo zůstanou přes noc.

Výběr materiálu:

Sedací souprava AMELIA – LEVÁ je standardně dostupná v látce Hugo 05 hnědá. Pokud byste však chtěli jinou barvu látky, není to problém. Je možné si ji na zakázku vybrat z aktuální nabídky dodavatele. Také je možné si vybrat z různých druhů kůže.

Je to výraznou výhodou pro ty, kteří mají specifické požadavky na barvu a materiál nábytku.

Cena a dodací lhůta:

Cena sedací soupravy se liší podle výběru materiálu a rozměru, ale je možné získat přesné informace na této stránce. Zde také najdete informace ohledně dodací lhůty. Pokud si chcete sedací soupravu objednat na zakázku, trvá to obvykle 6-8 týdnů.

obrázek sedací soupravy Amelia

Zkrátka, sedací souprava Amelia – Levá od Tempo Kondela je vynikajícím řešením pro ty, kteří hledají pohodlný a stylový nábytek do svého domova, který nabízí také praktické úložné řešení a možnost rozložení na spaní. Neváhejte a udělejte si radost!