Nástěnná police LAM009 – stylová a praktická doplňková úložná jednotka v černé ořechové barvě

Zařízení interiéru není jen o pohodlí a designu, ale vždy by mělo být zároveň praktické. Funkční doplňkové jednotky jako Kamenný obývací stůl se skříňkami a nástěnná police jsou proto nedílnou součástí mnoha domácností i kanceláří, kde pomáhají ukládat a organizovat všechny potřebné věci.

Nástěnná police LAM009

Nástěnná police LAM009 nabízí nejen praktické úložné prostory, ale také krásný vzhled, který se hodí k mnoha interiérům. Tato ručně vyrobená police ze smrkového dřeva je součástí kolekce LAM a zaujme vás svým jednoduchým a elegantním designem, který potěší milovníky minimalismu a moderního stylu.

Ručně vyrobená police ze smrkového dřeva

Nástěnná police LAM009 je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva a je černě ořechové barvy. Tato police je prodlouženou deskou s bočními lištami, které jí dodávají dodatečnou stabilitu a zároveň tvoří šikovný prostor pro uchycení předmětů pomocí háčků či dalších drobných úchytů. Police navíc disponuje dvojicí úložných pater, takže ji lze šikovně využít jako prostorné úložiště na různé drobnosti, fotky a další věci.

Police s bočními lištami

Své místo najde v kanceláři, pracovně nebo obývacím pokoji, ale také v dalších místnostech. Výhodou nástěnné police je možnost její montáže do interiéru na dostatečně pevný a stabilní podklad.

Krásný vzhled a široká využitelnost

Nástěnná police LAM009 okouzlí svým působivým vzhledem a kvalitním provedením. Designové zpracování tohoto nábytku je minimalistické a vkusné, takže se hodí do různých interiérů, kde působí harmonicky a současně přináší praktičnost.

Součástí nástěnné police jsou i kvalitní kovové háčky, na které lze pověsit klíče, deštníky či další věci. To z ní dělá nejen pěknou a praktickou funkční jednotku, ale přináší k nám i kousek luxusu a elegance.

Police LAM009 s háčky

Jestli hledáte stylovou a praktickou doplňkovou jednotku do vašeho interiéru, tak by nástěnná police LAM009 mohla být tou správnou volbou pro vás. Kvalitní výroba a precizní zpracování kvalitního smrkového dřeva dodají vašemu domovu na kráse a originalitě. Navíc si můžete být jisti, že této police využijete v mnoha různých situacích a využití

Přesvědčte se sami o kvalitě a vzhledu této nástěnné police a navštivte naši stránku, kam jsme pro vás připravili široký výběr dalšího originálního nábytku.

Nástin vlastností Nástěnné police LAM009:

  • Barva – černá ořech
  • Design – jednoduchý a elegantní
  • Materiál – smrkové dřevo
  • Využití – praktická a stylová doplňková jednotka
  • Úložný prostor – dvojice pater, boční lišty s úchytky

Objednejte si nástěnnou police LAM009 a získejte kus originálního nábytku, který osloví vaši vkus a potřeby.