Moderní sprchová baterie RAV SLEZÁK Colorado s podomítkovým tělesem chrom CO283L


Moderní sprchová baterie RAV SLEZÁK Colorado

Sprchová baterie RAV SLEZÁK Colorado

Páková podomítková SPRCHOVÁ BATERIE

Vyberte si kvalitní pákovou podomítkovou sprchovou baterii RAV SLEZÁK Colorado do vaší koupelny. S touto moderní baterií se po ránu osvěžíte a večer si v ní užijete příjemnou relaxaci po náročném dni. Sprchová baterie Colorado je v chromovém provedení, což dodá vaší koupelně moderní vzhled. Vyzkoušejte ji a užijte si maximální komfort a pohodlí při sprchování.

Podomítkové těleso

Sprchová baterie RAV SLEZÁK Colorado obsahuje podomítkové těleso, což je praktické řešení při instalaci do vaší koupelny. Podomítkové těleso je uloženo v konstrukci stěny a baterie se pak nachází v těsné blízkosti. Díky tomu získáte více místa v koupelně, kde již nemusí být vidět trubky a potrubí. Instalace je velmi jednoduchá a lze ji provést bez potřeby odborníka.

Chromové provedení

Chromové provedení sprchové baterie RAV SLEZÁK Colorado dodá vaší koupelně moderní vzhled. Kromě estetické stránky však má chrom i mnoho praktických výhod. Jednou z výhod je skvělá odolnost proti korozivním vlivům. Chrom také lze snadno udržovat v čistotě, stačí použít běžné čisticí prostředky. Budete mít tak k dispozici moderní a praktickou sprchovou baterii, kterou se vám bude snadno udržovat.

Objednejte si baterii ještě dnes!

Nechcete už dál otálet a chcete mít moderní pákovou podomítkovou sprchovou baterii RAV SLEZÁK Colorado i vy? Objednejte si ji ještě dnes na stránkách bestnabytek.cz za skvělou cenu. V balení najdete vše potřebné pro snadnou instalaci, včetně podomítkového tělesa. Navíc získáte záruku od výrobce na 2 roky. Užijte si maximální komfort a pohodlí při sprchování s moderní sprchovou baterií RAV SLEZÁK Colorado.

Podomítkové těleso sprchové baterie RAV SLEZÁK Colorado

Neváhejte a objednejte si pákovou podomítkovou sprchovou baterii RAV SLEZÁK Colorado ještě dnes! Získáte moderní design, praktické řešení instalace, skvělou odolnost a snadnou údržbu. Navíc si můžete být jisti kvalitou a získáte záruku od výrobce na 2 roky. Klikněte na odkaz https://www.bestnabytek.cz/produkt/sprchova-baterie-rav-slezak-colorado-vcetne-podomitkoveho-telesa-chrom-co283l a objednejte si baterii ještě dnes!