Kusový koberec OSLO TX 2 DESIGN: Perfektní kontrast krátkého šedého vlasu


Moderní prvky do interiéru

Potřebujete do svého interiéru moderní prvky, které vám pomohou domácnost oživit a pozvednout na novou úroveň? Ale zároveň by to nemělo být něco velkého, co vás donutí přeorganizovat celou domácnost.

Pak vsaďte na kusový koberec s krátkým vlasem v příjemně šedé barvě. Díky její neutralitě máte v ruce kousek, který se hodí absolutně všude – boho, hygge i industry styl si jej zamilují a vykouzlí tu nejlepší atmosféru – v obývacím pokoji, ložnici, předsíni nebo kanceláři nebo pracovně.

Krátký vlas pro luxusní vzhled

Krátký vlas je na dotek i došlap velmi jemný, příjemný a měkoučký. Vypadá velmi luxusně a svým vzhledem připomíná králičí srst. Můžete si na něj bez obav sednout i lehnout, spodní vrstva izoluje chlad i hluk jdoucí z podlahy, takže vám ani dlouhé sezení nebude vadit.

Můžete pohodlně relaxovat, číst knihu nebo sledovat seriály. Když mu věnujete dostatečnou péči, odmění se vám dlouhou životností.

Odkaz na nákup

Pokud vás oslovil tento krásný kusový koberec, můžete si ho zakoupit zde: https://www.naradi-cz.cz/produkt/kontrast-kusovy-koberec-s-kratkym-vlasem-oslo-tx-2-design-120-x-160-cm-sedy

Obrázky

Kusový koberec OSLO TX 2 DESIGN
Detail kusového koberce OSLO TX 2 DESIGN