Kulatý konferenční stolek Jonas – eleganci šedého mramoru imituje na vysoké úrovni


Kulatý konferenční stolek Jonas

Stabilní podnož z černého kovu

Kulatý konferenční stolek Jonas má stabilní podnož z černého kovu, která působí velmi moderně a elegantně. Podnož je pevně spojena s horní plochou stolku, takže nemusíte mít obavy o jeho stabilitu.

Horní plocha v imitaci šedý mramor

Horní plocha kulatého konferenčního stolku Jonas je v imitaci šedý mramor, a to na vysoké úrovni. Tento designový prvek mu propůjčuje velkou eleganci a luxusní look.

Moderní design pro váš obývací pokoj

Kulatý konferenční stolek Jonas se skvěle hodí do moderně zařízeného obývacího pokoje. Jeho minimalistický design a vkusná kombinace mramorového vzhledu s kovovými nohami vám dodají odvahu a extravaganci.

Kulatý konferenční stolek Jonas v obývacím pokoji

Patří do menších prostorů

Světová populace bydlí v průměru na stále menší ploše, proto průměr 60 cm kulatého konferenčního stolku Jonase splňuje kritéra nejenom designové, ale i praktické. Proto si tento stolek zamilují i ti, kteří bydlí v malém obývacím pokoji a hledají elegantní nábytek, který nezabere moc místa.

Stůl z e-shopu Maliboo.cz

Kulatý konferenční stolek Jonas můžete zakoupit v e-shopu Maliboo.cz. Tento internetový obchod nabízí nábytek a bytové doplňky pro moderní bydlení za příznivé ceny. Klikněte na odkaz a podívejte se na tento a další designové kousky na vlastní oči.

Kulatý konferenční stolek Jonas v moderně zařízeném bytě