Jak využít předsíňové stěny v malých prostorách?

Využijte každý centimetr prostoru ve vaší předsíni. Pokud máte malý byt, je každý centimetr důležitý. Předsíň je první místnost, kterou vidíte při vstupu do bytu, takže by měla být praktická, ale zároveň i esteticky pěkná. Pokud nevíte, jak využít stěny, máme pro vás několik tipů.

1. Zavěste zrcadlo

Zrcadlo opticky zvětší prostor, takže je ideální pro malé předsíně. Navíc se v něm můžete před odchodem zkontrolovat, zda máte všechno v pořádku. Zrcadlo můžete zavěsit na stěnu nebo na dveře. Pokud zvolíte druhou možnost, ušetříte místo na stěně.

2. Využijte výšku stěny

Nezapomínejte na výšku stěny. Můžete zavěsit police nebo regály, na které uložíte boty, kabelky nebo šperky. Pokud máte vysokou stěnu, můžete zavěsit i větší dekorace nebo obrazy. Pokud máte malé děti, můžete na stěnu zavěsit i dětskou tabuli, na které si budou moci kreslit.

3. Použijte háčky a držáky

Použijte háčky a držáky na zavěšení kabátů, klíčů nebo tašek. Háčky můžete zavěsit na stěnu nebo na dveře. Pokud máte málo místa, můžete použít i zavěšené držáky na boty. Tyto držáky se dají snadno připevnit na stěnu a ušetří vám místo na podlaze.

4. Vytvořte si úložný systém

Vytvořte si úložný systém na míru vašim potřebám. Pokud máte spoustu bot, můžete si nechat vyrobit botník na míru. Pokud potřebujete úložný prostor na kabelky nebo šperky, můžete si nechat vyrobit výsuvné zásuvky, které se dají snadno vysunout a zasunout.

Závěr: Předsíň je důležitou místností v každém bytě. Pokud máte malý byt, je každý centimetr důležitý. Využijte stěny a vytvořte si praktický a zároveň esteticky pěkný prostor. Pokud potřebujete poradit, jak využít stěny ve vaší předsíni, obraťte se na profesionály. Naše firma Czeltroniks vám ráda poradí a pomůže vám vytvořit si ideální předsíňový prostor.