Faro Sada 6 ručníků Arti krémová – luxusní doplněk do vaší koupelny


Potěšte se i vy luxusními ručníky z kolekce Arti

Dnes už si do koupelny nemusíte kupovat jen praktické a nudné ručníky, ale můžete si pořídit ty opravdu luxusní. Takové, které budou nejen dobře vypadat, ale také vás pohladí svou jemností.

A právě takové ručníky nabízí sada 6 kusů ze série Arti. Ručníky jsou v krémové barvě a jsou vyrobené z vysoce kvalitní bavlny. Materiál je velmi jemný, což zaručuje vysokou savost a měkkost. Nenajdete na nich žádné hrubé nitě nebo jiné nedokonalosti. Ručníky mají také velmi udržitelnou kvalitu i při dlouhodobém používání.

Co všechno dostanete v sadě?
Sada obsahuje 6 kusů ručníků s různými rozměry, takže zaručeně oceníte jak praktičnost tak i vzhled.

Konkrétně se jedná o následující rozměry:
2x 30×50 cm, 2x 50×100 cm a 2x 70×140 cm

Díky těmto rozměrům budete mít vždy po ruce ten správný ručník pro každou příležitost. Navíc vám při každém použití přináší svou jemnost a příjemný pocit.

Elegantní krabička
Sada je balena v elegantní a pěkné krabičce se rozměry 57x39x9 cm. Díky tomu je tato sada ideální jako skvělý a dárek pro blízké či přátele.

Co se týče použití, tak můžete tyto ručníky použít nejen v koupelně a toaletě, ale také v sauně či při plavání. Jednoduše se stanou vašimi nepostradatelnými společníky na cestách a dovolených.

Pouze nejvyšší kvalita – Materiál, gramáž, barva

Tyto luxusní ručníky jsou vyrobené pouze z nejkvalitnější bavlny frote, a to s gramáží 400 g / m2. Tuto gramáží oceníte zejména v případě rychlého odvodu vlhkosti. Materiál je také velmi šetrný k vaší pokožce a nezpůsobuje podráždění či alergie.

Barva ručníků je přírodní krémová, a tak se hodí do jakéhokoliv stylu koupelny a interiéru. Navíc právě krémová barva dodává těmto ručníkům ještě jednu úroveň luxusu.

Podobné produkty ze série Arti

Jestliže vás tato sada zaujala, rozhodně si připlaťte i další produkty ze série Arti. Tato série nabízí nejen ručníky, ale například i luxusní osušky, utěrky či župany ve stejném stylu a barvě jako ručníky.

Nebo si můžete pořídit další doplňky do vaší koupelny a vytvořit si tak jednotný a krásný interiér.

Koupit ručníky můžete na adrese: https://www.maliboo.cz/produkt/faro-sada-6-rucniku-arti-kremova

Celkově tedy můžeme konstatovat, že se jedná o velmi kvalitní a krásné ručníky, které rozhodně stojí za pozornost. Jestliže máte jen trochu rádi luxus a kvalitu, rozhodně vám doporučujeme tuto sadu z kolekce Arti.