Elegantní komoda ASIR VENEDIK v ořechovém provedení s bílými prvky


Nabízí dostatek úložného prostoru

Dvoudvéřová komoda VENEDIK se čtyřmi poličkami je ideálním řešením pro ukládání věcí v obývacím pokoji, studentském pokoji, předsíni či ložnici. Nabízí totiž dostatek úložného prostoru pro všechny vaše potřeby.

Vyrobená je z kvalitního materiálu

Tato elegantní komoda je vyrobena z kvalitní melaminem potažené dřevotřísky, která je odolná vůči poškrábání a velmi snadno se udržuje. Kromě toho je komoda vybavena kovovými nožkami a rukojetmi, což přispívá k jejímu modernímu designu.

Bílá barva

Komoda se může pochlubit bílou barvou, která jí dodává na elegantnosti a díky níž se dokonale hodí do každého interiéru. Ořechové prvky pak dodávají celkovému provedení na luxusnosti.

Rozměry

Komoda VENEDIK má rozměry 180 x 78 x 35 cm (š x v x h) a kovové nožky jsou vysoké 17 cm. Tyto rozměry jsou ideální pro situace, kdy potřebujete dostatek úložného prostoru, ale nechcete, aby vám komoda zabrala příliš mnoho místa.

Pokud hledáte kvalitní a elegantní komodu, která se dokonale hodí do vašeho interiéru, pak je komoda ASIR VENEDIK tou pravou volbou pro vás.

Komoda ASIR VENEDIK

Vynecháte-li napevno instalované skříňky a vestavěné úložné prostory, jsou nábytek jako komody nevyhnutelnou součástí každého interiéru. Pokud se nebojíte experimentovat a toužíte po výjimečném nábytku, který nadchne každého návštěvníka, pak je komoda ASIR VENEDIK ideální řešení. Nyní je navíc k dispozici za velmi příznivou cenu na www.kupsinabytek.cz.