Držák ručníků AQUALINE RB106 Rumba – kruhový design v elegantní stříbrné barvě

Elegantní držák ručníků je dnes již nezbytným doplňkem každé moderně zařízené koupelny. Pokud hledáte designově povedený držák, pak AQUALINE RB106 Rumba je jasnou volbou. Tento držák ručníků s kruhovým designem je proveden v elegantní stříbrné barvě a bude perfektně ladit s vaší koupelnou.

Instalace držáku ručníků AQUALINE RB106 Rumba

Instalace držáku ručníků AQUALINE RB106 Rumba je velmi snadná. Na spodní části držáku jsou umístěny otvory, do kterých se provrtají odpovídající otvory do zdi. Následně se vloží hmoždinky a do nich se uchytí šrouby pro upevnění držáku ručníků. Rozteč montážních otvorů je 30 mm.

Další informace o držáku ručníků AQUALINE RB106 Rumba

Držák ručníků AQUALINE RB106 Rumba je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, díky kterému bude váš ručník vždy pevně a bezpečně uchycen. Jeho kruhový design se hodí ke každému typu koupelny. Jeho stříbrná barva dá koupelně elegantní a luxusní vzhled.

Při výrobě držáku se dbalo na každý detail, aby byl co nejvíce funkční a praktický. Držák ručníků AQUALINE RB106 Rumba je proto odolný a snadno se udržuje v čistotě. Stačí ho jednoduše otřít vlhkým hadříkem.

Potřebujete-li nový držák ručníku, pak je AQUALINE RB106 Rumba pravou volbou. Koupíte ho na stránkách www.atcomplet.cz, kde si můžete vybrat mezi mnoha možnostmi v provedení držáku ručníků.

Držák ručníků AQUALINE RB106 Rumba

Užijte si krásnou koupelnu s novým držákem ručníku AQUALINE RB106 Rumba. S ním bude vaše koupelna vypadat elegantně a moderně, a to vše za velmi příjemnou cenu. Zkuste ho a uvidíte, že nebudete litovat.

Proč si objednat držák ručníků AQUALINE RB106 Rumba?

  • Kruhový design v elegantní stříbrné barvě
  • Snadná instalace
  • Vysoce kvalitní materiál
  • Odolný a snadno udržovatelný
  • Velmi příjemná cena

Vyzkoušejte držák ručníků AQUALINE RB106 Rumba a užijte si nový rozměr do vaší koupelny!