Dětská postýlka Klasik – bezpečný a stylový spánek pro vaše dítě

Dětská postýlka Klasik je skvělým řešením pro rodiče, kteří hledají bezpečné, pohodlné a stylové místo pro spánek svého dítěte. Postýlka je nejen praktická, ale také šikovně navržená tak, aby rostla spolu s vaším dítětem a vydržela vám mnoho let.

Postýlka provází děti jejich vývojem a mění se s nimi

Postýlka Klasik se vyznačuje nejen svým tradičním designem, ale také svou funkcionalitou. Díky více úrovním nastavení můžete snadno přizpůsobit ložnou plochu postýlky podle vývoje vašeho dítěte. Můžete snadno změnit výšku dno postele, aby se vaše dítě cítilo bezpečně, až dokud nezačne vylézat.

Postýlka Klasik také nabízí odnímatelné příčky, takže můžete snadno přizpůsobit velikost postýlky dle vašich potřeb. Vzdálenost mezi příčkami je také vhodná pro děti různého věku.

Nejlepší volba pro rodiče, kteří oceňují pohodlná a praktická řešení

Dětská postýlka Klasik je vyrobena z lakovaného MDF a příček z lakovaného borovicového dřeva, což zaručuje kvalitní a pevnou konstrukci. Boční prvky mají ozdobné frézování, což postýlce dodává elegantní a stylový vzhled.

Postýlka Klasik má ložnou plochu o rozměru 120×60 cm a nosnost až 70 kg. To znamená, že postýlka poskytuje dítěti dostatek prostoru pro spánek a hraní, a zvládne i výbavu pro kojence a batolata.

Bez matrace (doporučena tloušťka je max. 10 cm)

Pořízení dětské postýlky je jednou z nejdůležitějších investic pro rodiče, ale stojí za to vybrat si nejkvalitnější a funkční postýlku. Dětská postýlka Klasik od firmy Best Nábytek splňuje ty nejpřísnější bezpečnostní normy a poskytuje ideální spánek vašemu dítěti.

Objednejte si Dětskou postýlku Klasik na bestnabytek.cz a udělejte pro své dítě to nejlepší!

Dětská postýlka Klasik

Sledujte náš web pro další úžasné produkty pro vaši domácnost!