Červená porcelánová dóza na cukr s víkem od Vivianos – dokonalý doplněk k vaší kávě nebo čaji!


Červená porcelánová dóza na cukr s víkem od Vivianos

Dokonalý doplněk k vaší kávě nebo čaji

Rozpadají se vám přímo před očima doma všechny misky, formy, tácy a jiné porcelánové nezbytnosti, bez kterých si to v kuchyni neumíte představit? Přestaňte se na to jen dívat a vybavte se novými stylovými doplňky, které jsou vyrobeny z krásného porcelánu, který sluší všem stylům kuchyně.

Porcelán je materiál, který nejenže vypadá skvěle, ale také je velmi odolný vůči poškrábání, teplotě a sklenutí. Proto je ideálním materiálem pro výrobu různých kuchyňských doplňků, jako jsou třeba dózy na cukr.

Také vy patříte mezi ty, kdo milují kávu nebo čaj, a rádi si je dopřávají se sladkým? Máme pro vás skvělou tip na příjemný způsob, jak si uchovat cukr v kvalitě a hlavně v krásné dóze, která okouzlí každého.

Červená porcelánová dóza na cukr s víkem od Vivianos
Červená porcelánová dóza na cukr s víkem od Vivianos (zdroj: nabytekted.cz)

Krásná a praktická dóza na cukr s víkem

Tato červená porcelánová dóza od výrobce Vivianos je krásným doplňkem do vaší kuchyně. Díky svému designu, který je kombinací moderního a retro stylu, se dokonale hodí jak k modernímu interiéru, tak i k tradičním kuchyním. Navíc víko na dóze nepouze chrání cukr před prachem a vlhkostí, ale také ho drží v optimální kvalitě.

Dóza na cukr s víkem má rozměry 10x10x12 cm, což je ideální velikost pro uchování většího množství cukru.

Cena této krásné dózy na cukr s víkem od Vivianos je 399 Kč, což není vůbec špatná cena za originální kousek do vaší kolekce kuchyňských doplňků.

Jak na to?

Cukr si do dózy jednoduše nalijte a uzavřete víko, aby se cukr uchovával v čistotě a kvalitě. Dózu poté umístěte na viditelné místo na vaší kuchyňské lince a těšte se z krásného doplňku, který bude okouzlovat vaši návštěvu.

Červená porcelánová dóza na cukr s víkem od Vivianos
Detail dolní strany dózy a víka (zdroj: nabytekted.cz)