Bílá nízká komoda Carryhome – ideální doplněk pro minimalistický interiér

Tato televizní komoda se bude ve Vašem obývacím pokoji skvěle vyjímat. Nábytek o rozměrech cca 165 x 42 x 40 cm (Š x V x H) je proveden v elegantní bílé barvě. Na horní desku umístíte svůj televizor a v otevřené přihrádce najde své místo DVD přehrávač nebo herní konzole.

Do zásuvky s bezúchytkovým otevíráním a do prostoru za 2 dvířky uložíte svá oblíbená DVD, kabely a další příslušenství. Pořiďte si tuto vkusnou televizní komodu!

Specifikace produktu

  • TYP: 45-959-13
  • KP.: BÍLÁ
  • ČELO: BÍLÁ VYS.LESK
  • 2DVEŘOVÁ, 1 ZÁSUVKA

Tato komoda je ideální pro minimalistický interiér. Její jednoduchý a elegantní design se hodí do moderních bytů i do klasických rodinných domů. Bílá barva dodává komodě svěží a čistý vzhled, který se snadno kombinuje s různými dekoracemi.

Odkaz na produkt: https://www.crosta.cz/produkt/carryhome-nizka-komoda-bila-165-42-40-cm

Tuto televizní komodu můžete umístit do obývacího pokoje, ložnice nebo jakéhokoli jiného prostoru. Její rozměry jsou velmi praktické, takže nezabere příliš mnoho místa, ale zároveň poskytne dostatek prostoru pro uložení věcí.

obrázek komody

Komoda má jednu zásuvku a dvě dveře, což umožňuje ukládání různých věcí. Můžete zde ukládat svá oblíbená DVD, herní konzole, kabely, knihy a mnoho dalšího. Zásuvka má bezúchytkové otevírání, což znamená, že se otevírá jemně a nenarušuje tichost vašeho prostoru.

obrázek komody

Tuto komodu doporučujeme všem, kteří hledají praktický i estetický nábytek. Je to skvělá volba pro všechny, kteří chtějí udržovat svůj interiér čistý a jednoduchý, bez zbytečných ozdob a zdobení. Pokud hledáte kvalitní a vkusnou televizní komodu, není třeba hledat dál. Carryhome nízká komoda bílá 165 x 42 x 40 cm je pro vás tou nejlepší volbou.