ASIR Lustr SAGLAM – zlatý klenot vašeho interiéru

Již odpradávna se lidé snaží vytvářet krásné a příjemné prostředí okolo sebe. Kromě toho, aby se cítili v příjemném prostředí dobře a harmonicky, mají také estetické potřeby. Každý z nás si přeje mít krásný interiér, který vyjadřuje naši osobnost a styl. A když se v interiéru objeví nějaký klenot, tím spíš, když je to SAGLAM Lustr, najednou se stává centrem pozornosti a krásným prvkem, který dokáže ozvláštnit celý prostor.

Lustry SAGLAM na lanku

Lustry SAGLAM jsou jedinečné. Odlišuje je nejenom krásný design a dokonalá práce s detailem, ale také nenápadný prvek – lanka. To, že není klasickým kabelovým systémem, je velkou výhodou, protože poskytuje jednoduchost a bezešvé zážitky. Můžeme se tak soustředit na krásu samotného lustru a není třeba řešit nekonečné sekání kabelů. To v dnešní době, kdy se značná část bydlení přesouvá do stylu minimalismu a jednoduchosti, považujeme za velký plus.

Barva lustru SAGLAM a materiál

Lustr SAGLAM je k dostání v různých barvách. Jak je již z názvu patrné, našim hitem aktuálně je zlatá varianta SAGLAMu. Ta krásně doplňuje melanž elegantních černých komponentů, které odrážejí právě disponibilitu SAGLAMů i v dalších barvácích řešeních.

Materiál, ze kterého je tento klenot vašeho interiéru vyrobený, je kovové tělo. To nejenom že dělá lustry velmi odolnými, ale také snadno se udržujícími. Když k němu připojíme délku kabelu, která je 90 cm, bude lustr dokonale vyvážený a bude působit mnohem mohutněji a monumentálněji, než bychom čekali.

Patice a maximální příkon

Když si v dnešní době pořizujeme nějakou nádhernou dekorační věc, automaticky si klademe otázku, k jakému účelu ji vlastně použijeme. My vás můžeme ujistit, že lustr SAGLAM je skvělý jak pro atmosféru vašeho obývacího pokoje, tak i pro jiné místnosti. Důležitou součástí je patice E27, která se využívá jako obvyklý způsob připojení elektrického kabelu k lustru. Maximální příkon, který je poskytován a kterým může být Lustr osvětlen, je 40 W.

Stupeň krytí a rozměry lustru SAGLAM

Samozřejmostí je stupeň krytí, kterým lustr disponuje. Stejně jako v případě jiných věcí, i v lustru – SAGLAM hraje roli, jestli bude schopen odolat vodě a dalším povětrnostním vlivům. Lustr splňuje stupeň krytí IP20, což znamená, že je chráněn před prachem a vodou v kruhovém rádiusu.

A samozřejmě rozměry, které má lustr, jsou pro mnoho zákazníků důležité. V našem případě je průměr lustru 32 centimetrů a výška je 126 centimetru. Dokonalé proporce, na které se budete moci dívat den co den.

Pokud hledáte dokonalou věc, která vám dodá luxus a efektivní osvětlení do interiéru, můžete si pořídit lustr SAGLAM a vychutnat si jej v plné parádě. Pokud chcete vědět více o lustru SAGLAM, navštivte náš web a nechte se inspirovat.

, který přiláká zraky v každé místnosti.